menu
24 lata

Meble ogrodowe

W ofercie firmy Andrewex zaszczytne miejsce zajmują meble ogrodowe. Dzięki  wielkiej różnorodności produktów mamy pewność, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie odpowiedni i dopasowany do niego produkt.  Nasza oferta w tym dziale zawiera produkty takie jak: stoły drewniane, krzesła, sofy, zestawy mebli, pergole, galanterie ogrodową, drewutnie, schowki na narzędzia, obudowy koszy, stoły. Produkty te wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego drewna, najczęściej zabezpieczonego w procesie impregnacji cisnieniowej. Część produktów wykonana jest z najwyższej jakości drewna egzotycznego, takiego jak: Teak oraz Bangkirai. Wyroby z akacji zabezpieczone są specjalnym olejem. Wiele z produktów wykończonych jest wysokiej jakości materiałami, takimi jak: rattan, technorattan, granit oraz  aluminium. Duży wybor, szeroka gama kolorów i różnorodność materiałów wykończeniowych, stworzą wspaniałą kompozycję w państwa ogrodzie.

Stoły drewniane

Firma ANDREWEX produkuje stoły drewniane nadające się do każdego ogrodu. Stoły ogrodowe drewniane poddawane są procesowi impregnacji ciśnieniowej, dzięki czemu odporne są na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

Kup online

Drewutnie

Dbając o odpowiedni zapas opału zadbajmy o to, aby składować drewno w odpowiedni sposób - dzięki temu w zimne dni i wieczory będziemy cieszyć się ciepłem wydzielanym przez dobrze wysuszone drewno.

Kup online

Pergole

Wykonane są z drewna impregnowanego ciśnieniowo - odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. W swojej ofercie posiadamy pergole z donicami, trejaże oraz kratki diagonalne i rozciągane w różnych rozmiarach.

Kup online